loading
فقط آدرس صفحه‌ای که از شما شماره کارت بانکی را می‌خواهد را اینجا کپی کنید تا از واقعی بودن آن آگاه شوید.

سایت معتبر است
این آدرس متعلق به سایت
می‌باشد
سایت نامعتبر است
این آدرس متعلق به هیچ‌کدام از بانک‌های داخلی نمی‌باشد.
در صورتی که شما از مجموعه آموزشی «آنتوبا» استفاده کرده باشید، مواردی را به شما آموزش داده‌ایم که بتوانید با امنیت بالا و خیال آسوده از فروشگاه‌های اینترنتی استفاده نمایید و بتوانید بدون هیچ تهدیدی از اطلاعات حساب‌های بانکی خود استفاده نمایید و به صورت اینترنتی پرداخت‌های خود را انجام دهید.

شما هیچ موقع نباید به ظاهر سایت‌ها اعتماد کنید و اطلاعات خود را در آن وارد کنید؛ اطلاعاتی مثل حساب‌های بانکی و رمزعبور آنها.
بسیاری از سارقان اینترنتی، سایتی را شبیه به سایت بانک‌ها طراحی می‌کنند و با استفاده از این سایت‌ها، بازدیدکنندگان سایت را فریب می‌دهند و براحتی اطلاعات کارت‌های بانکیشان را به سرقت می‌برند و حساب‌های بانکی افراد را خالی می‌کنند.
در مجموعه آموزشی «آنتوبا» ما روش‌هایی را آموزش دادیم که در صورتی که رعایت شود، هیچ موقع اطلاعات حساب‌های بانکی دزدیده نخواهند شد و امنیت برقرار می‌شود.

در صورتی که امنیت اطلاعات شما و همچنین امنیت حساب‌های بانکی برای شما مهم است و می‌خواهید با خیال راحت پرداخت‌های خود را به صورت اینترنتی انجام دهید، توصیه می‌کنیم که حتماً مجموعه آموزشی «آنتوبا» را تهیه کنید.
همچنین پیشنهاد می‌کنیم که حتماً آموزش استفاده را که در همین سایت قرار داده شده است را نیز مشاهده کنید.