loading
فقط آدرس صفحه‌ای که از شما شماره کارت بانکی را می‌خواهد را اینجا کپی کنید تا از واقعی بودن آن آگاه شوید.

سایت معتبر است
این آدرس متعلق به سایت
می‌باشد
سایت نامعتبر است
این آدرس متعلق به هیچ‌کدام از بانک‌های داخلی نمی‌باشد.

در صورتی که شما می‌خواهید از سایت ما برای بررسی صحت آدرس اینترنتی بانک‌ها، هنگام خرید اینترنتی برای اطمینان از اصلی بودن سایت‌ها استفاده نمایید، می‌توانید از این آموزش استفاده کنید.

پس از اینکه شما از سایتی، محصولات و یا سفارش خود را آماده نمودید و وارد مرحله پرداخت شدید، در این مرحله باید از تقلبی یا اصلی بودن سایت مطلع شوید.
در مرحله‌ای که شما باید به سایت یکی از بانک‌ها منتقل شده باشید تا عملیات پرداخت را با استفاده از کارت عابر بانک خود انجام دهید، یعنی صفحه‌ای که شما باید شماره کارت، رمز دوم و کد CVV2 را وارد کنید برای شما باز می‌شود، باید طبق تصویر زیر، آدرس اینترنتی را از نوار آدرس مرورگر خود کپی کنید.

صفحه ورود مشخصات عابربانک

سپس قبل از اینکه اطلاعات کارت عابربانک خود را وارد کنید، باید کل آدرس صفحه‌ای که هم‌اکنون در آن هستید را مانند تصویر زیر از نوار آدرس کپی کنید.

کپی کردن آدرس از نوار آدرس
کپی کردن آدرس سایت از نوار آدرس

اکنون وارد سایت bank.IranF1.ir شوید و آدرسی که کپی کرده‌اید را در قسمت اعتبار سنجی سایت مطابق شکل زیر قرار دهید. (Paste)

بررسی معتبر بودن آدرس اینترنتی بانک‌ها
بررسی معتبر بودن آدرس اینترنتی بانک‌ها

حالا روی دکمه مربوطه کلیک نمائید تا اعتبار سنجی سایت بررسی شود.
اگر سایتی که آدرسش را کپی کرده‌اید، معتبر و متعلق به یکی از بانک‌های داخلی بوده باشد، پیام معتبر بودن سایت مطابق شکل زیر نمایش داده می‌شود.

معتبر بودن سایت
پیام معتبر بودن سایت

در غیر اینصورت پیام اخطار مانند تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود و به شما اخطار می‌دهد که از سایت استفاده نکنید و این سایت نامعتبر است.
نامعتبر بودن آدرس اینترنتی بانک
معتبر بودن آدرس اینترنتی بانک